A A A

Kancelaria Radcy Prawnego dr. Sławomira Stasiorowskiego powstała, by służyć skuteczną pomocą prawną osobom fizycznym oraz przedsiębiorcom.

Naszym celem jest konsekwentne dążenie do osiągnięcia pełnej satysfakcji Klienta w atmosferze poufności i komfortu. Rozwiązujemy bieżące problemy i spory prawne o charakterze osobistym i gospodarczym. Doradzamy, by zapewnić bezpieczeństwo prawne Klientowi i jego bliskim.

Kancelaria świadczy usługi na znacznym obszarze kraju dzięki siedzibie w Warszawie, Kutnie oraz kontaktom partnerskim.

Naszym atutem jest elastyczność miejscowa świadczenia usług, swoboda kontaktu z instytucjami, partnerami biznesowymi oraz ośrodkami akademickimi. Doświadczenie prawne, legislacyjne, akademickie, szkoleniowe, praktyczne i życiowe czyni nas pożądanymi partnerami w wymiarze prawnym i biznesowym. Cechuje nas głębokie poczucie misji, dlatego dbamy o podniesienie świadomości i kultury prawnej naszych klientów poprzez specjalistyczne szkolenia z wybranych dziedzin prawa oraz towarzyszących im zagadnień.

Kontakt z drugim człowiekiem traktujemy z pietyzmem, którego źródeł poszukujemy w zasadach etycznych i estetyce. Prawo zaś, postrzegamy jako sztukę czynienia tego co dobre i słuszne.  

   

   |  STRONA GŁÓWNA  |  DO GÓRY  | 

Copyright © Kancelaria Radcy Prawnego Sławomir Stasiorowski - Pomoc prawna Kutno, Kancelaria, radca prawny - Wszelkie prawa zastrzeżone
 
design by TONER